Karoliukai iš natūralaus gintaro vaikams - "Мedutis"

Karoliukai iš natūralaus gintaro vaikams - "Мedutis"
Prekės kodas: k-14
Kaina: 10.00€
Kiekis:     - AR -   Pridėti
palyginimui

Mes siūlome jūsų vaikams ir kūdikiams karoliukus-amuletus. Papuošimas gaminamas rankomis iš natūralaus, polirotu Baltijos gintaro. Ant kaproninio siūlo renkame karolius vaikams (bet kokio amžiaus). Tarp gintariuko rišame mazgelį. Viena vertus, tai prailgina gaminio dėvėjimo laiką, kita vertus, tai sena liaudies tradicija. Kiekvienas mazgiukas yra sargas: nuo blogos akies, skausmo, ilgalaikio verksmo, užgaidų ir kt. Kūdikiai yra labai jautrūs svetimo biolauko poveikiui, o GINTARAS yra koncentruota saulės energija, kuri valo orą, struktūrizuoja vandenį ir blokuoja nuo neigiamos energijos.

Karoliukų ilgį rekomenduojame pasirinkti tokį, kad jis priglustų prie kaklo, tačiau tarp vaiko kaklo ir gintaro praeitų du ar trys pirštai. Vaikai iki 5 metų dėvėdami šį gaminį gali praustis, miegoti, vaikščioti, žaisti tik jums prižiūrint!

Karoliukų ilgis:  +/- 36 cm

Dėmesio! Mylinčių artimųjų padovanoti karoliukai dar labiau atskleidžia potencialią GINTARO galią ir tampa patikimu amuletu jūsų vaikams!

Dovanų dėžutės

Tekstas, nuotraukas ir vertimas yra intelektuali UAB GALIDĖJAS nuosavybė. Dalinantis šia informaciją būtina nurodyti interneto svetainę www.galidejas.lt kaip pirminį šaltinį.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: Užduokite Jums rūpimus klausimus telefonu arba elektroniniu paštu.

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:name