Natūralios ausies žvakės

Natūralios ausies žvakės
Natūralios ausies žvakės Natūralios ausies žvakės Natūralios ausies žvakės
Prekės kodas: Svehi
Kaina: 4.50€
Kiekis:     - AR -   Pridėti
palyginimui

Natūralios ausies žvakės pagamintos iš natūralaus bičių vaško ir natūralios, nebalintos, kontroliuojamų gamintojų pateiktos medvilninės drobės. Dėl aukštos kokybės ekologiškų ingredientų žvakės yra natūralios spalvos ir turi malonų medaus aromatą. Natūralios rankų darbo žvakės pagamintos be priedų ir dažiklių specialioje atskiroje patalpoje. Natūralios ausies žvakės yra tuščiaviduris kūgio formos įtaisas. Žvakės yra rankų darbo ir impregnuotos eteriniais aliejais. Gydytojų teigimu rankų darbas ir ir spiralės forma stiprinna žvakių naudingą bioenergetinį poveikį

Sudėtis: sertifikuotas natūralus bičių vaškas, sertifikuota natūrali medvilninė drobė.

Kaip veikia ausies žvakė?   

Degimo metu ausies žvakė sukuria nežymų vakuumą, kuris gerina kraujotaką ir turi teigiamą poveikį ausų, nosies ir gerklės srityje. Tai padeda raminti ertmes, kurios yra blokuojamos dėl infekcijų, įvairių ligų. Ausies žvakės taip pat padeda suminkštinti kietą ausies vašką. Ausies žvakė taip pat stimuliuoja akupunktūros taškus, esančius aplink būgnelį, kurius sunku pasiekti kitais būdais. Neuropatologų ir bioenergetikos specialistų teigimu, ausies žvakių naudojimas turi gerą įtaką žmogaus bioenergetinei sistemai. Svarbu paminėti, kad jų poveikis yra labai atpalaiduojantis ir gali sumažinti streso simptomus.

Filtras: Kiekviena ausies žvakė turi kempininį filtrą. Šis filtras žvakės apačioje daro naudojimą malonesnį ir tuo pačiu jis visiškai apsaugo naudojančiojo žvakę ausį ir odą.  

Apsauginis diskas: Visose ausies žvakių pakuotėse yra apsauginis diskas, kuris neleidžia pelenams kristi ant naudotojo odos ir apsaugo jį ir/ar pagalbininką nuo žvakės degimo metu susidarančio karščio.

Naudoimas:

Preš pradedant naudojimą, prašome atidžiai perskaityti instrukciją. Norėdami išvengti gaisro, prašome laikytis bendrų priešgaisrinės saugos taisyklių.  Nenaudoti vienam!

Auses žvakės gali būti naudojamas kaip vienkartinė priemonė arba pagal naudojimo kursą. Rekomenduojamas naudojimo kursas: pirmąją savaitę sudeginti po vieną žvakę per dieną įstačius į ausį; antrąją savaitę – po vieną žvakę kas antrą dieną. Vienai ausiai skiriama viena žvakė. Lėtinės problemos atveju, žvakes naudoti gali reikėti keletą savaičių, tačiau tarp dviejų naudojimo savaičių vieną savaitę nenaudoti. Jei Jūs vis dar turite problemų po naudojimo kurso, kreipkitės į gydytoją.

 1 pokas = 2 vnt. žvakės ir 1 apsauginis diskas

 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: Užduokite Jums rūpimus klausimus telefonu arba elektroniniu paštu.

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:name